raty przez internet leasing przez internet

REKLAMACJE

 1. Gwarancja i reklamacja nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniem mechanicznym pochodzenia zewnętrznego.
 2. Reklamowany produkt należy dostarczyć do siedziby firmy:
  P.U.H.P. ARKFORM  Wierzchowisko ul. Długa 32 42-233 Mykanów.
 3. Dokładne sprawdzenie zawartości przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego.
 4. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać 'protokół szkody', opisując dokładnie co zostało uszkodzone i jak paczka była zapakowana i zabezpieczona DOKŁADNIE ! Kurier musi Państwu pozostawić oryginał takiego protokołu, który proszę wysłać na adres: PUHP "ARKFORM" Wierzchowisko ul. Długa 32, 42-233 Mykanów - listem poleconym oraz skan takiego listu na e-mail (przyspieszy to rozpoczęcie procedury reklamacyjnej u przewoźnika). Proszę także skontaktować się natychmiast ze sklepem w celu wyjaśnienia sprawy tel. kom. 502 859 355 (podczas odbioru i stwierdzenia uszkodzeń przy Kurierze)
 5. PRZED ODBIOREM PROSZĘ DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ ZEWNĄTRZ OPAKOWANIE. NIE MOŻE BYĆ ŻADNEGO WGNIECENIA, DZIURY LUB INNEGO USZKODZENIA ZEWNĘTRZNEGO. NASZE PACZKI SĄ OWINIĘTE FOLIĄ STRETCH I ZABEZPIECZONE TAŚMĄ. JEŻELI PACZKA BĘDZIE USZKODZONA Z ZEWNĄTRZ PROSZĘ NIE ODBIERAĆ PRZESYŁKI, TYLKO SPISAĆ 'PROTOKÓŁ SZKODY' ORAZ ZAPISAĆ NA LIŚCIE PRZEWOZOWYM "POWODEM NIE ODEBRANIA PRZESYŁKI JEST USZKODZENIE ZEWNĘTRZNE !"

WARUNKI GWARANCJI

 1. Okres gwarancji wynosi 12 msc. i jest liczony od daty nabycia urządzenia
 2. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje wyłącznie wadę powstałe z przyczyn tkwiących w urządzeniu w związku z wadliwym procesem produkcyjnym sprzętu.
 3. Gwarancją nie są objęte następujące części lub uszkodzenia:
  - części sprzętu ulegające naturalnemu zużyciu
  - mechanicznym uszkodzeniom sprzętu
  - wady powstałe na skutek używania niezgodnie z instrukcją obsługi
  - uszkodzenia powstałe na skutek zdarzeń losowych
  - samowolnych napraw
 4. Gwarant zapewnia bezpłatne usunięcie wady objętej gwarancją w terminie 14 dni roboczych od daty zgłoszenia
 5. Gwarant zastrzega sobie prawo odmowy zastosowania niniejszej gwarancji w przypadku urządzenia, z którego zostały usunięte lub zmienione znaki handlowe albo numery seryjne.
 6. Urządzenie podlegające gwarancji należy dostarczyć do siedziby gwaranta

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.