raty przez internet leasing przez internet

Bigówki

Aktywne filtry

Bigówka elektryczna 3w1 Bigówka elektryczna 3w1 2
Dostępny
Bigówki

Bigówka elektryczna 3w1

BIGEL
1 499,99 zł
Nowoczesne i kompaktowe urządzenie 3w1 bigówka, perforator i trymer.
Bigówka A3 16B
Dostępny
Bigówki

Bigówka A3 16B

BA316B
949,99 zł
Profesjonalna bigówka do robienia załamań ułatwiających składanie ulotek, zaproszeń itp.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Bigówki to urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem każdej firmy działającej w branży poligraficznej. Znajdują one również zastosowanie w agencjach reklamowych, biurach oraz wielu obiektach użyteczności publicznej. Maszyny te pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju materiałów o charakterze reklamowym, a także informacyjnym. Jednak, aby osiągnąć odpowiednie efekty estetyczne, należy stosować bigówki o odpowiednich parametrach technicznych, które umożliwią precyzyjną realizację i będą jednocześnie proste w obsłudze. A właśnie tego rodzaju sprzęt znajdą Państwo w asortymencie naszego sklepu.

Bigówki - szeroki wybór

Do oferty włączamy jedynie urządzenia biurowe i poligraficzne, które wyróżniają się estetycznym, a zarazem solidnym wykonaniem przy użyciu wytrzymałych i odpornych materiałów, niezawodnym działaniem i wysokim poziomem funkcjonalności. Właśnie tymi kryteriami kierowaliśmy się również przy wyborze bigówek.

Zadbaliśmy nie tylko wysoką jakość urządzeń dostępnych w asortymencie, ale również o ich możliwie szeroki wybór. Pozwala nam to zaopatrywać klientów o zróżnicowanych potrzebach. Mamy zarówno proste ręczne bigówki pracujące z papierami o gramaturze 300-350 g/m2, jak i elektryczne maszyny łączące w sobie funkcje kilku urządzeń (bigówki, trymera i perforatora), które współpracują z materiałami o gramaturze od 80 do 400 g/m2.

Bigówki - szybkie i estetyczne bigowanie

Bigowanie polega na miejscowym osłabianiu wytrzymałości materiału. Proces ten wykonuje się w celu ułatwienia późniejszego zginania papieru o sztywnej strukturze. Wymaga to wysokiej dokładności – w innym przypadku efekt estetyczny pozostanie daleki od zadowalającego. Dzięki naszym bigówkom pracę tę można wykonać szybko, sprawnie i dokładnie. W efekcie pozwolą one uzyskać atrakcyjne wizualnie ulotki reklamowe, pomoce naukowe, prospekty, zaproszenia czy zdjęcia.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.