raty przez internet leasing przez internet

Urządzenia do pakowania

Aktywne filtry

Pakowarka próżniowa DZQ-500TE
Dostępny
Pakowarki próżniowe

Pakowarka próżniowa DZQ-500TE

5 999,99 zł
DZQ-500TE to pakowarka próżniowa pracująca na zasadzie dyszy próżniowej.
Tunel BS-200
Dostępny
Tunele obkurczające

Tunel BS-200

3 199,99 zł
Tunel obkurczający 200x120 mm.
Tunel BS-300
Dostępny
Tunele obkurczające

Tunel BS-300

3 999,99 zł
Tunel obkurczający 300x150 mm.
Zaklejarka FXJ-6050
Ostatnie sztuki
Zaklejarki do kartonów

Zaklejarka FXJ-6050

7 999,99 zł
FXJ-6050 to półautomatyczna, ekonomiczna i prosta w obsłudzeka zaklejarka do kartonów
Zaszywarka GK26-1A
Dostępny
Zaszywarki do worków

Zaszywarka GK26-1A

799,99 zł
Zaszywarka GK26-1A
Pokazano 1-24 z 112 pozycji

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia do pakowania dla przedsiębiorstw z różnych branż. W tej kategorii znaleźć można między innymi bandownice – proste i funkcjonalne maszyny do pakowania kartonów, które sprawdzą się w wielu firmach. Posiadamy bardzo wydajne i niedrogie pakowarki próżniowe, które stosuje się m.in. w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym oraz w cateringu, a także worki do pakowania próżniowego. Do tego proponujemy tunele obkurczające, zaklejarki do kartonów, zaszywarki do worków, zgrzewarki do folii, zgrzewarki nożne impulsowe i z ręcznym dociskiem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów i wiemy, że w przypadku urządzeń do pakowania liczy się przede wszystkim niezawodność i wydajność. Dlatego poświęcamy wiele uwagi, aby dokładnie sprawdzić producenta oraz jakość importowanych maszyn. Aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby, nasze usługi, poza sprowadzaniem i sprzedażą bandownic, zgrzewarek do folii i innych urządzeń oraz akcesoriów do pakowania, obejmują także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie produkty. Firma ARKFORM, jako doświadczony importer maszyn, zapewnia profesjonalne naprawy i przeglądy, służymy również fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania oraz właściwej konserwacji urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i Klienci indywidualni. W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.