raty przez internet leasing przez internet

Tamponiarki

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Klientom zapewniamy maszyny, które sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tamponiarek. Te doskonałe urządzenia nie mają sobie równych, jeśli idzie o oznaczanie przedmiotów wykonanych z szerokiego zakresu rozmaitych materiałów. Za ich pomocą można nanieść druk zarówno na małych, jak i dużych artykułach. Właściwie trudno znaleźć branżę, w której tamponiarki nie znajdowałyby zastosowania. Z tego też względu sprzedawane maszyny mogę wykorzystywać zakłady poligraficzne, agencje reklamowe, jak też zakłady produkcyjne, operujące w szerokim spektrum obszarów – od przedsiębiorstw wytwarzających sprzęt AGD i RTV po firmy zajmujące się wykonywaniem akcesoriów medycznych czy wytwarzaniem części samochodowych.

Dlaczego warto zainwestować w tamponiarki

Główną przyczyną, dla której warto zainwestować w zakup tampniarki to wspomniana już uniwersalność tych maszyn. Bez większych problemów można dzięki nim nanieść nadruk na drewnie, metalu, szkle, ceramice, jak też papierze i tekturze. Należy w tym celu dobrać jedynie odpowiedni rodzaj farby. Tamponiarki umożliwiają ponadto wykonywanie oznaczeń nie tylko na gładkich powierzchniach, ale również tych nieregularnych i nierównych. W efekcie pozwala to na umieszczenie niezbędnych informacji na szerokiej gamie produktów.

Wysoka dokładność wykonanych nadruków sprawia, że będą one dobrze czytelne nawet na drobnych artykułach takich jak długopisy, nakrętki do butelek czy przełączniki i bezpieczniki. Dużą zaletą tamopniarek pozostaje również możliwość nanoszenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych i szczegółowych wzorów. Ponadto dzięki zastosowaniu tych urządzeń można mieć pewność wysokiej trwałości wykonanych nadruków.

Tamponiarki - niezawodne i wydajne

Jednak, aby móc skorzystać ze wszystkich atutów, jakie oferują te niezwykłe urządzenia, należy wybierać tamponiarki, które łączą wysoką jakość wykonania z wygodą obsługi i odpowiednim poziomem wydajności, dostosowanym do potrzeb Państwa zakładu produkcyjnego. Właśnie takie maszyny znajdą Państwo w naszym asortymencie. Sprzedajemy tampaniarki, które są niezawodne i wydajne a przy tym łatwe w sterowaniu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym można przy ich użyciu w prosty sposób znakować przedmioty nawet o dużych gabarytach, a także dostosować prędkość druku do aktualnych potrzeb. Dostępne urządzenia zapewniają również wysoką powtarzalność, co pozwala je wykorzystać w przypadku seryjnej produkcji.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.