raty przez internet leasing przez internet

ARKFORM – solidne maszyny, import z bezpiecznych zasobów

Jesteśmy bezpośrednim importerem wysokiej jakości maszyn oraz urządzeń do wielu zastosowań. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo sprzęt do biura, a także firm z branży poligraficznej, w tym produkty takie jak niszczarki, dziurkacze, gilotyny do papieru i trymery. Proponujemy również specjalne narzędzia do pakowania oraz urządzenia przemysłowe. Wszystko, co znajdziecie Państwo w naszym katalogu, pochodzi z zaufanych źródeł, od producentów, z którymi wiąże nas wieloletnia współpraca. Posiadamy sprawdzoną bazę kontaktów i partnerów biznesowych z wielu części świata, w tym z Dalekiego Wschodu, dlatego możemy oferować solidny sprzęt w konkurencyjnych cenach.

W naszym szerokim asortymencie znaleźć można maszyny do małej lub większej poligrafii, przeznaczone dla drukarni, firm reklamowych, biur, a nawet szkół i przedszkoli. Do urządzeń poligraficznych w naszym katalogu należą między innymi różne rodzaje: pras (prasa do kubków, prasa płaska, prasa sublimacyjna) czy zgrzewarek (do banerów, zgrzewarka do folii, do kartonów, nożna impulsowa, z ręcznym dociskiem). Ponadto dostarczamy takie produkty, jak np. naświetlarka UV, gilotyna do papieru – elektryczna lub ręczna, laminator biurowy rolowy, folie laminacyjne, falcerki, oczkarki do bannerów czy tunele obkurczające.

DRONY W CZĘSTOCHOWIE – SZEROKI ZAKRES USŁUG W ARKFORM

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zapas wszelkich części zamiennych. Co więcej, stawiamy na ciągły rozwój, cały czas podnosząc jakość obsługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów, do oferty dodaliśmy także profesjonalne drony, niezbędne obecnie w branży reklamowej i marketingowej.

Jako firma doświadczona w imporcie maszyn, możemy zająć się również sprowadzaniem innych urządzeń na specjalne zamówienie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy niejasności. Kupując z ARKFORM, możesz liczyć na fachową obsługę i towar spełniający najwyższe światowe standardy za rozsądną cenę – przekonaj się już dziś!

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.