raty przez internet leasing przez internet

Laminatory

Aktywne filtry

Laminator A2 HD450
Dostępny
Laminatory zwykłe

Laminator A2 HD450

450
899,99 zł
Laminator zwykły, elektryczny
Laminator rolowy V350
Dostępny
Laminatory rolowe

Laminator rolowy V350

v350
1 899,99 zł
Kompaktowy laminator rolowy 350mm z regulacją temperatury w zależności od grubości folii.
Laminator rolowy V480
Dostępny
Laminatory rolowe

Laminator rolowy V480

v450
2 499,99 zł
Kompaktowy laminator rolowy 450mm z regulacją temperatury w zależności od grubości folii.
Laminator i Trymer A3 2w1
Dostępny
Laminatory zwykłe

Laminator i Trymer A3 2w1

lamtry2w1a3
344,99 zł
Laminator i trymer, urządzenie 2w1, A3
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Odpowiednie zabezpieczanie dokumentów przed zniszczeniem ma duże znacznie zarówno dla prywatnych przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Jednym ze skuteczniejszych sposób ochrony materiałów papierowych przed działaniem inwazyjnych czynników pozostaje laminowanie. Proces ten polega na pokryciu folią dokumentów, co skutecznie zabezpiecza je przed zalaniem, czy zabrudzeniem. Dodatkowym atutem tej metody jest podniesienie walorów estetycznych druku. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw, szkół, a także agencji reklamowych decyduje się na zakup laminatorów. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o urządzenia tego typu. W sprzedaży posiadamy wyłącznie sprawdzone laminatory biurowe, charakteryzujące się wysoką wydajnością i prostym systemem obsługi.

Laminator rolowane i zwykłe

Służymy Państwu szerokim wyborem laminatorów rolowanych i zwykłych. Wśród tych pierwszych możecie znaleźć u nas zarówno ręczne urządzenia przeznaczone do laminacji na zimno, jak i urządzenia z cyfrowym systemem obsługi, które wykorzystuje się do zabezpieczania materiałów przy użyciu metody na gorąco – folia przywiera pod wpływem wysokiej temperatury. Dostępne modele różnią się między sobą również maksymalną szerokością laminowania, a także grubością folii, z którymi współpracują. Maszyny rolowane są przede wszystkim przeznaczone do profesjonalnego użytku w punktach xero czy firmach z branży poligraficznej. W biurach, gdzie ilość laminowanych dokumentów jest zazwyczaj niższa, lepiej sprawdzą się laminatory zwykłe. Urządzenia, które oferujemy w tej kategorii, wyróżniają się estetycznym wykończeniem, małymi gabarytami, prostą obsługą i szybkim trybem pracy.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.