raty przez internet leasing przez internet

Tunele obkurczające

Aktywne filtry

Tunel BS-200
Dostępny
Tunele obkurczające

Tunel BS-200

3 199,99 zł
Tunel obkurczający 200x120 mm.
Tunel BS-300
Dostępny
Tunele obkurczające

Tunel BS-300

3 999,99 zł
Tunel obkurczający 300x150 mm.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Równie duże znacznie jak odpowiednie zabezpieczania produktów ma dla firm sposób ich prezentacji. W związku z tym, że na rynku dostępnych jest wiele artykułów o podobnej jakości klienci przy zakupie, kierują się nierzadko wyglądem opakowania. Dlatego firmy starają się podnosić na różne sposoby estetykę produktów. Czy da się jednak pogodzić kwestie związane z zabezpieczaniem artykułów z ich ciekawą i gustowną prezentacją? Jak najbardziej! Właśnie do tego celu służą dostępne w naszej ofercie tunele obkurczające. Sprzęt ten zapewnia opakowywanym artykułom nie tylko wysoki poziom ochrony przed inwazyjnymi czynnikami zewnętrznymi, ale sprawia również, że wyglądają atrakcyjnie dla klientów.

Gdzie sprawdzą się tunele obkurczające?

Tunele obkurczające posiadają wiele zalet. Wykorzystując to urządzenie, można pakować pojedyncze projekty, jak również tworzyć opakowania zbiorcze. W efekcie znajduje on zastosowanie w szerokim spektrum różnych branż. Maszyny tego typu doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle spożywczym, jak i branży elektronicznej. Wykorzystują go także producenci kosmetyków, a także firmy działające w wielu różnorodnych obszarach, w których niezbędne jest stworzenie odpornego i zarazem estetycznego opakowania. Dodatkowym atutem tuneli termokurczliwych, który przyczynia się do ich szerokiego stosowania, jest regulacja szybkości pracy oraz mocy grzania. Możliwości takie zapewniają jednak jedynie wysokiej klasy modele, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Tunele obkurczające o różnej wielkości

Przy zakupie tunelu obkurczającego warto wybierać modele, które będą dostosowane do wymagań Państwa zakładu produkcyjnego. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, do oferty włączyliśmy maszyny o różnej wielkości. Dlatego z pewnością uda się Państwu znaleźć urządzenia, które będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami i podniosą wydajność Waszego zakładu przy zachowaniu najwyższej jakości pracy. Niezależnie od tego, jaki model wybierzecie, możecie mieć pewność, że będzie on prosty w obsłudze, wydajne i niezawodne. Tunele obkurczające posiadają bowiem Deklarację WE producenta, która potwierdza spełnianie przez nią europejskich norm jakości.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.