raty przez internet leasing przez internet

Zgrzewarki

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 84 pozycji

Tworząc ofertę maszyn do pakowania, dołożyliśmy starań, aby znalazły się w niej urządzenia, które będą użyteczne dla firm działających w wielu obszarach przemysłu. Zdając sobie sprawę, ze zróżnicowanych potrzeb klientów, zadbaliśmy o to, by  odwiedzając naszą stronę, znaleźli rozwiązania, które będą zgodne z wymaganiami ich branży. Dlatego też obok wysokiej klasy pakowarek próżniowych i tuneli obkurczających wprowadziliśmy do asortymentu także zgrzewarki do folii. Maszyny te pozwalają na tworzenie szczelnych i odpornych na rozerwanie opakowań, które doskonale zabezpieczają artykuły przed zabrudzeniem oraz innymi inwazyjnymi czynnikami.

Zgrzewarki ręczne

Wśród dostępnych w naszej ofercie urządzeń czekają na Państwa zgrzewarki ręczne impulsowe. Posiadamy wersje wykonane z tworzyw sztucznych oraz metalu, wyposażone w drut lub nóż odcinający. Pozwali to Wam łatwo dobrać modele dostosowane do Waszych potrzeb technicznych i budżetowych. Urządzenia te doskonale współpracują z foliami PP, PE, PVC, PET czy folią bąbelkową. Posiadamy również model wyposażony w pistolet grzewczy i drut odcinający, który przeznaczony jest do pakowania produktów w foliowe półrękawy.

Zgrzewarki nożne

Oprócz urządzeń ręcznych w katalogu posiadamy również zgrzewarki nożne. Oferujemy modele o różne wielkości zgrzewu, która wynosi od 300 aż do 1400 mm. Taka rozpiętość poszerza znacznie możliwość wykorzystania tych urządzeń i pozwala pakować z ich pomocą zarówno małe, jak i większe przedmioty. Modele od obsługi nożnej charakteryzują się ponadto bardzo dużą efektywnością i wygodnym systemem obsługi. Podobnie jak narzędzia ręczne współpracują z wieloma modelami folii. Oprócz standardowych modeli zapewniamy również maszyny wyposażone w dodatkowo taśmę 8mm, co pozwala za ich pomocą tworzyć opakowania na produkty o większej wadze takie węgiel czy ekogroszek.

Zgrzewarki ciągłe

Oferujemy także zgrzewarki ciągłe, które świetnie sprawdzą się w przypadku produkcji seryjnej. W maszynach tych obsługa ogranicza się jedynie do ustawienia odpowiednich parametrów w zakresie szybkości i temperatury pracy, a także podawaniu produktów na taśmę. Brak ograniczeń w długości zgrzewu oraz prostota sterowania czynią z nich niemal uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu różnych branżach. Zgrzewarki tego typu jak żadne inne maszyny sprawdzają się szczególnie przy pakowania materiałów sypkich i płynnych.

Zgrzewarki kątowe

Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniają wygodne w użytkowaniu, efektywne i funkcjonalne zgrzewarki kątowe. Maszyny te stosowane są jako samodzielny sprzęt, do zgrzewania folii w formie półrękawka. Nierzadko jednak wykorzystuje się je wspólnie z tunelami obkurczającymi, co pozwala za ich pomocą tworzyć zarówno pojedyncze, jak i zbiorcze opakowania. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy specjalne obkurczarki kloszowe, które łączą w sobie funkcje obu tych urządzeń.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.