raty przez internet leasing przez internet

Bandownice

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zapakowanie towarów w kartony pozwala ochronić je przed zabrudzeniem, zarysowaniem, a także działaniem różnego rodzaju inwazyjnych czynników. Nie daje to jednak pełnej gwarancji bezpieczeństwa podczas transportu. Dlatego w celu zabezpieczenia artykułów przed uszkodzeniem podczas przewozu, a następnie magazynowania, dobrze jest zastosować dodatkowe środki ochronne w postaci taśm polipropylenowych. Ręczne spinanie kartonów z ich pomocą byłoby tyleż niewygodne, co niepraktyczne. Dlatego w naszej oferty artykułów do pakowania obok pakowarek próżniowych, zgrzewarek, tuneli obkurczających, znalazły dla siebie miejsce bandownice.

Zalety stosowania bandownic

Bandownice to urządzenia, dzięki którym można dokładnie zabezpieczyć przewożony towar. Ich zalety z pewnością docenią firmy transportowe, magazyny, a także wszystkie inne podmiot, które zajmują się przechowywaniem i dostarczaniem artykułów. Jednym z najważniejszych atutów tych maszyn jest możliwość spinania taśmą kartonów o różnych, rozmiarach i kształtach. Proces opakowywania jest niezwykle prosty i dobywa się niemal samoczynnie – operator musi jedynie położyć pudło na stole, wybrać długość taśmy i następnie podać ją urządzeniu. Reszta należy od maszyny, która naciąga taśmę, zgrzewa ja i odcina. W przypadku bandownic automatycznych wystarczy natomiast jedynie umieścić pudło, a maszyna wykona całą resztę. Jednak, aby cieszyć się pełnymi możliwościami, jakie daje ten sprzęt, należy wybierać jedynie takie urządzenia, które posiadają regulowany naciąg oraz inne techniczne uprawnienia. A właśnie takie dostępne są w naszym asortymencie.

Bandownice automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy klientom bandownice automatyczne i półautomatyczne. Pierwsze z nich zapewniają niezwykle prostą obsługą niewymagającą niemal żadnej aktywności operatora. Urządzenia te charakteryzują się niezwykle szybką pracą, która wynosi aż 23 taśmy na minutę. Wraz z wysokim tempem w parze idzie także dokładność – siła naprężenie taśmy sięga w nich aż 80 kg. Urządzenia półautomatyczne, choć wymagają większej aktywności od operatora, to tylko nieznacznie ustępują pod względem wydajności swoim w pełni zautomatyzowanym odpowiednikom. Ich niewątpliwym atutem jest za to możliwość zabezpieczania kartonów o dowolnej wielkości, w których znajdować się mogą towary o łącznej wadze aż 90 kg. Dodatkowo do naszych urządzeń zapewniamy wytrzymałe taśmy w różnej szerokości, grubości i wytrzymałości.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.