raty przez internet leasing przez internet

Bandownice

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Zapakowanie towarów w kartony pozwala ochronić je przed zabrudzeniem, zarysowaniem, a także działaniem różnego rodzaju inwazyjnych czynników. Nie daje to jednak pełnej gwarancji bezpieczeństwa podczas transportu. Dlatego w celu zabezpieczenia artykułów przed uszkodzeniem podczas przewozu, a następnie magazynowania, dobrze jest zastosować dodatkowe środki ochronne w postaci taśm polipropylenowych. Ręczne spinanie kartonów z ich pomocą byłoby tyleż niewygodne, co niepraktyczne. Dlatego w naszej oferty artykułów do pakowania obok pakowarek próżniowych, zgrzewarek, tuneli obkurczających, znalazły dla siebie miejsce bandownice.

Bandownice - zalety stosowania

Bandownice to urządzenia, dzięki którym można dokładnie zabezpieczyć przewożony towar. Ich zalety z pewnością docenią firmy transportowe, magazyny, a także wszystkie inne podmiot, które zajmują się przechowywaniem i dostarczaniem artykułów. Jednym z najważniejszych atutów tych maszyn jest możliwość spinania taśmą kartonów o różnych, rozmiarach i kształtach. Proces opakowywania jest niezwykle prosty i dobywa się niemal samoczynnie – operator musi jedynie położyć pudło na stole, wybrać długość taśmy i następnie podać ją urządzeniu. Reszta należy od maszyny, która naciąga taśmę, zgrzewa ja i odcina. W przypadku bandownic automatycznych wystarczy natomiast jedynie umieścić pudło, a maszyna wykona całą resztę. Jednak, aby cieszyć się pełnymi możliwościami, jakie daje ten sprzęt, należy wybierać jedynie takie urządzenia, które posiadają regulowany naciąg oraz inne techniczne uprawnienia. A właśnie takie dostępne są w naszym asortymencie.

Bandownice automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy klientom bandownice automatyczne i półautomatyczne. Pierwsze z nich zapewniają niezwykle prostą obsługą niewymagającą niemal żadnej aktywności operatora. Urządzenia te charakteryzują się niezwykle szybką pracą, która wynosi aż 23 taśmy na minutę. Wraz z wysokim tempem w parze idzie także dokładność – siła naprężenie taśmy sięga w nich aż 80 kg. Urządzenia półautomatyczne, choć wymagają większej aktywności od operatora, to tylko nieznacznie ustępują pod względem wydajności swoim w pełni zautomatyzowanym odpowiednikom. Ich niewątpliwym atutem jest za to możliwość zabezpieczania kartonów o dowolnej wielkości, w których znajdować się mogą towary o łącznej wadze aż 90 kg. Dodatkowo do naszych urządzeń zapewniamy wytrzymałe taśmy w różnej szerokości, grubości i wytrzymałości.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.