raty przez internet leasing przez internet

Złociarki

Aktywne filtry

ZŁOCIARKA MATRYCOWA W-90A
Dostępny
1 999,99 zł
Trwałe i proste w obsłudze urządzenie do tłoczenia i nabłyszczania napisów
ZŁOCIARKA CYFROWA LAN
Dostępny
18 999,99 zł
Cyfrowa drukarka ze sterownikami do Windows do drukowania z foliami (złocenia) bez użycia stempli.
ZŁOCIARKA CYFROWA SD
Dostępny
24 999,99 zł
Cyfrowa drukarka ze sterownikami do Windows do drukowania z foliami (złocenia) bez użycia stempli.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Piękny złoty nadruk podnosi walory wizualne materiałów i przyciąga uwagę odbiorcy. Jednak, aby wykonany napis reprezentował wysoki poziom estetyczny, należy w tym celu stosować odpowiednie maszyny. Dlatego złociarki są coraz bardziej popularne. Dzięki tym urządzeniom można w prosty sposób ozdobić wydruki elegancko wyglądającym liternictwem o barwie złota. Coraz częściej stosuje się tego rodzaju dekoracyjne napisy nie tylko na dyplomach, certyfikatach czy książkach, ale również materiałach promocyjnych, zaproszeniach czy stronach tytułowych menu. Dlatego też stają się one obok bigówek, laminatorów czy gilotyn i trymerów podstawowym wyposażeniem punktów xero oraz zakładów poligraficznych. Chętniej zapatrują się w nie także firmy działające w obszarze reklamy oraz biura.

Złociarki matrycowe, cyfrowe - więcej niż sprzęt poligraficzny

Sprzedawane obecnie złociarki to coś więcej niż sprzęt poligraficzny znajdujący zastosowanie przy ozdabianiu różnego rodzaju wydruków, zarówno tych wykonanych na twardych i grubych, jak i cienkich i miękkich materiałach. Część modeli pozwala wykonywać również dekoracyjne napisy na wielu różnych artykułach. Z ich pomocą można ozdobić złotym nadrukiem gadżety wykonane z materiałów takich PVC, winyl, PU, PET, czy skóra. Pozwalają one również na upiększanie tkanin oraz produktów foliowych i gumowych. W efekcie znacznie poszerza to możliwości wykorzystania złociarek i czyni te maszyny atrakcyjnymi dla agencji marketingowych, producentów odzieży czy firm zajmujących się wytwarzaniem akcesoriów biurowych oraz drobnych upominków.

Złociarki matrycowe, cyfrowe

W naszej ofercie znajdą Państwo złociarki matrycowe, cyfrowe. Te pierwsze umożliwią wytłaczania i pokrywanie złotym kolorem napisów na wielu różnych materiałach stosowanych w poligrafii. Można dzięki nim ozdobić papiery o różnej gramaturze, tektury, okładki skóropodobne, czy folie. Modele cyfrowe można wykorzystać do bezstemplowej dekoracji produktów takich jak długopisy, odzież, a także całej gamie innych artykułów wykonanych z wielu różnych materiałów. Druk odbywa się przy użyciu metody hot stampingu i nie wymaga stosowania wcześniej przygotowanych matryc. Do wykonania złotego napisy wymagany jest jedynie projekt przygotowany w pliku graficznych, który zostaje następnie przeniesiony na materiał przez złociarkę podłączoną do komputera.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.