zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Urządzenia biurowe i poligraficzne – trymery, laminatory i inne produkty

Proponujemy bardzo szeroki asortyment produktów, które pochodzą ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Z naszej oferty skorzystać mogą różnego rodzaju przedsiębiorstwa, biura i obiekty użyteczności publicznej. Chcemy trafić do firm reklamowych, szkół oraz przedszkoli. Import maszyn w Częstochowie obejmuje urządzenia i akcesoria, które przydadzą się praktycznie wszędzie, również w domach prywatnych. Mamy duży wybór dziurkaczy, zszywaczy, oferujemy gilotyny do papieru i inne produkty.

Wiele lat doświadczenia w branży pozwala nam zapewniać sprzęt najwyższej jakości, który nie zawiedzie Państwa w pracy na co dzień. W tej kategorii znajdą Państwo urządzenia i maszyny biurowe, w tym szereg nowoczesnych rozwiązań zarówno dla małej, jak i większej poligrafii. Bigówki, bindownice, falcerki, folie laminacyjne, laminatory biurowe, w tym laminatory rolowe, oczkarki do banerów, prasy sublimacyjne, ręczne i elektryczne gilotyny do papieru, tamponiarki, wycinarki do wizytówek, zgrzewarki do banerów, złociarki cyfrowe — to wszystko, a także znacznie więcej, możemy Państwu zaoferować. Nasze urządzenia poligraficzne to sprawdzone jakościowo produkty, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy ARKFORM. U nas, oprócz maszyn i akcesoriów biurowych, znajdą Państwo również profesjonalne urządzenia do pakowania, w tym zgrzewarki nożne i ręczne, tunele obkurczające, bandownice oraz pakowarki próżniowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.