zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Import maszyn i urządzeń przemysłowych

Zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się importem maszyn i urządzeń biurowych oraz poligraficznych, takich jak gilotyny do papieru czy niszczarki. Sprowadzamy również sprzęt do pakowania, w tym m.in. zgrzewarki do folii, a także nowoczesne i precyzyjne urządzenia przemysłowe. W tej kategorii znajdą Państwo oczkarki do banerów, które wyróżniają się wysoką precyzją, są łatwe w obsłudze i zapewniają wydajną pracę. Nadają się do oczkowania różnych siatek i opakowań, dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach. Proponujemy także bardzo wytrzymałe, solidnie wykonane piły do metalu oraz nitownice, których używa się podczas produkcji różnych artykułów, na przykład regałów czy desek do prasowania.        

Jako importer dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Mamy szerokie kontakty i długoletnie doświadczenie związane ze współpracą z rynkami z Dalekiego Wschodu. Właśnie dlatego proponowane urządzenia mają tak konkurencyjne ceny.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym katalogu produktów. Gilotyna elektryczna, gilotyna ręczna, laminator rolowy, naświetlarka UV, prasa do kubków, drony — oferujemy to wszystko, a także znacznie więcej. Ofertę firmy ARKFORM uzupełniają usługi serwisowe w ramach gwarancji oraz pogwarancyjne, a także fachowe doradztwo. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną pomoc każdemu Klientowi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.