zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Tunele obkurczające

Równie duże znacznie jak odpowiednie zabezpieczania produktów ma dla firm sposób ich prezentacji. W związku z tym, że na rynku dostępnych jest wiele artykułów o podobnej jakości klienci przy zakupie, kierują się nierzadko wyglądem opakowania. Dlatego firmy starają się podnosić na różne sposoby estetykę produktów. Czy da się jednak pogodzić kwestie związane z zabezpieczaniem artykułów z ich ciekawą i gustowną prezentacją? Jak najbardziej! Właśnie do tego celu służy dostępny w naszej ofercie tunel obkurczający. Sprzęt ten zapewnia opakowywanym artykułom nie tylko wysoki poziom ochrony przed inwazyjnymi czynnikami zewnętrznymi, ale sprawia również, że wyglądają atrakcyjnie dla klientów.

Gdzie sprawdzi się tunel obkurczający?

Tunel obkurczający posiada wiele zalet. Wykorzystując to urządzenie, można pakować pojedyncze projekty, jak również tworzyć opakowania zbiorcze. W efekcie znajduje on zastosowanie w szerokim spektrum różnych branż. Maszyny tego typu doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle spożywczym, jak i branży elektronicznej. Wykorzystują go także producenci kosmetyków, a także firmy działające w wielu różnorodnych obszarach, w których niezbędne jest stworzenie odpornego i zarazem estetycznego opakowania. Dodatkowym atutem tuneli termokurczliwych, który przyczynia się do ich szerokiego stosowania, jest regulacja szybkości pracy oraz mocy grzania. Możliwości takie zapewniają jednak jedynie wysokiej klasy modele, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Tunele komorowe o różnej wielkości

Przy zakupie tunelu obkurczającego warto wybierać modele, które będą dostosowane do wymagań Państwa zakładu produkcyjnego. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, do oferty włączyliśmy maszyny o różnej wielkości. Dlatego z pewnością uda się Państwu znaleźć urządzenia, które będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami i podniosą wydajność Waszego zakładu przy zachowaniu najwyższej jakości pracy. Niezależnie od tego, jaki model wybierzecie, możecie mieć pewność, że będzie on prosty w obsłudze, wydajne i niezawodne. Każda z dostępnych maszyn posiada bowiem Deklarację WE producenta, która potwierdza spełnianie przez nią europejskich norm jakości.