zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Pakowarki próżniowe

Zabezpieczanie artykułów przed działaniem inwazyjnych czynników zewnętrznych ma ogromne znacznie dla producentów wielu towarów. To pierwszorzędna kwestia dla firm działających w branży spożywczej, zwłaszcza tych, które zajmują się wytwarzaniem i dystrybucją szybko psujących się artykułów. Jednak możliwość zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony jest również istotne dla producentów elektroniki, kosmetyków czy farmaceutyków. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, wprowadziliśmy do naszej oferty maszyn do pakowania zgrzewarki, tunele obkurczające, a także pakowarki próżniowe.

Zalety stosowania pakowarek próżniowych

Pakowarki próżniowe to maszyny, które służą do odsysania powietrza z opakowań, a następnie ich zgrzewania, co pozwala na dokładną ochronę produktów przed przenikaniem do nich inwazyjnych czynników, które mogłyby wpłynąć na ich przydatność do spożycia w przypadku jedzenia, lub też estetykę i funkcje użytkowe, jeśli chodzi o np. elektronikę. Urządzenia tego typu wyróżniają się przy tym wyjątkową wydajnością i łatwą obsługą, a także solidnym wykonaniem z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, ale jedynie wówczas, kiedy wybiera się sprzęt pochodzący od zaufanych producentów. Innych maszyn nie uświadczycie Państwo w naszej ofercie. Znajdziecie u nas wyłącznie sprzęt o wysokiej niezawodności i efektywności oraz prostym sterowaniu.

Pakowarki próżniowe przemysłowe i domowe

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór pakowarek próżniowych w wersji komorowej. Modele te działają niemal automatycznie i wymagają od operatora jedynie włożenia towarów zapakowanego w folie do komory, ustawienia odpowiednich parametrów w zakresie czasu wypełniania powietrzem i dociśnięcia komory. Resztę – czyli odsysanie powietrza i zgrzewanie folii – robi maszyna. Oprócz modeli komorowych posiadamy również urządzenia, które mogą pakować nie tylko w próżni, ale również w atmosferze modyfikowanej. Pakowarki tego rodzaju przystosowane są do obsługi ręcznej i automatycznej oraz współpracy z towarami i opakowaniami w rozmaitych rozmiarach (ich wielkość nie jest ograniczona wymiarami komory). Oferujemy również maszyny do domu, które doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w przypadku przygotowania żywności na wyjazdy.