zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Bigówki

Bigówki to urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem każdej firmy działającej w branży poligraficznej. Znajdują one również zastosowanie w agencjach reklamowych, biurach oraz wielu obiektach użyteczności publicznej. Maszyny te pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju materiałów o charakterze reklamowym, a także informacyjnym. Jednak, aby osiągnąć odpowiednie efekty estetyczne, należy stosować bigówki o odpowiednich parametrach technicznych, które umożliwią precyzyjną realizację i będą jednocześnie proste w obsłudze. A właśnie tego rodzaju sprzęt znajdą Państwo w asortymencie naszego sklepu.

Szeroki wybór bigówek

Do oferty włączamy jedynie urządzenia biurowe i poligraficzne, które wyróżniają się estetycznym, a zarazem solidnym wykonaniem przy użyciu wytrzymałych i odpornych materiałów, niezawodnym działaniem i wysokim poziomem funkcjonalności. Właśnie tymi kryteriami kierowaliśmy się również przy wyborze bigówek.

Zadbaliśmy nie tylko wysoką jakość urządzeń dostępnych w asortymencie, ale również o ich możliwie szeroki wybór. Pozwala nam to zaopatrywać klientów o zróżnicowanych potrzebach. Mamy zarówno proste ręczne bigówki pracujące z papierami o gramaturze 300-350 g/m2, jak i elektryczne maszyny łączące w sobie funkcje kilku urządzeń (bigówki, trymera i perforatora), które współpracują z materiałami o gramaturze od 80 do 400 g/m2.

Szybkie i estetyczne bigowanie

Bigowanie polega na miejscowym osłabianiu wytrzymałości materiału. Proces ten wykonuje się w celu ułatwienia późniejszego zginania papieru o sztywnej strukturze. Wymaga to wysokiej dokładności – w innym przypadku efekt estetyczny pozostanie daleki od zadowalającego. Dzięki naszym bigówkom pracę tę można wykonać szybko, sprawnie i dokładnie. W efekcie pozwolą one uzyskać atrakcyjne wizualnie ulotki reklamowe, pomoce naukowe, prospekty, zaproszenia czy zdjęcia.