zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

DRONY

Nowoczesna technologia obecna jest w naszym życiu na co dzień. Rozwiązania, które jeszcze niedawno były poza zasięgiem przeciętnego konsumenta, dzisiaj są łatwo dostępnymi gadżetami, których coraz częściej używamy. Doskonałym przykładem tego są drony, z których dotychczas korzystało głównie wojsko. Teraz każdy z nas może takie urządzenie nabyć i używać do różnych celów. Wykonywanie zdjęć z powietrza, monitorowanie dużych terenów lub po prostu latanie w celach rekreacyjnych, to tylko niektóre z licznych zastosowań dronów.    

Import maszyn w firmie ARKFORM obejmuje sprowadzanie wysokiej jakości dronów, inaczej bezzałogowych statków powietrznych. Urządzenia, które Państwu proponujemy, pochodzą od doświadczonych i sprawdzonych producentów, w tym m.in. Walkera. Drony wyróżniają się wysoką precyzją wykonania, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i funkcjonalnością. Profesjonalne drony zapewniają precyzyjny lot i utrzymywanie pozycji, wyposażone są w Inteligentną Kontrolę Orientacji, możliwość kontroli wszystkich parametrów lotu oraz kamery Full HD. To wszystko gwarantuje sprzęt, który znajdą Państwo w tej kategorii. Proponujemy przystępne cenowo modele, które idealnie sprawdzą się w przypadku fotografii lotniczej. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem dobrego drona w atrakcyjnej cenie, to obejrzenie naszego katalogu powinno być pierwszym krokiem. Zachęcamy do kontaktu — gwarantujemy fachową obsługę oraz towar najwyższej jakości.

W dalszej części oferty znajdą Państwo także maszyny i akcesoria biurowe, w tym m.in. gilotyny do papieru, bigówki oraz prasy sublimacyjne, a także urządzenia do pakowania dla różnych sektorów przemysłu.