zawsze
darmowa wysyłka
14 dni
na zwrot

Zgrzewarka 450mm automatyczny docisk zgrzew 8mm

1200.00 zł
Produkt dostępny
Czas realizacji: 24 godziny
i-Raty zakupy na
					raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez
					internet
Zgrzewarka 450mm automatyczny docisk zgrzew 8mm

Stołowa zgrzewarka impulsowa impulsowa o szerokości zgrzewu 450 mm do zgrzewania opakowań foliowych takich jak woreczki, saszetki itp. Zgrzewarkę można stosować do folii PP, PE, PVC, folii bąbelkowej oraz do innych materiałów, które łączą się pod wpływem temperatury.

Zgrzewarka posiada automatyczny docisk. Szczęki zgrzewarki zaciskają się po naciśnięciu przycisku lub dołączonego pedału, dalej praca przebiega automatycznie. Zgrzewarka najpierw zgrzewa, następnie przy dociśniętym ramieniu chłodzi zgrzew, aby uniknąć jego pomarszczenia i rozciągnięcia. Po zakończeniu cyklu ramię unosi się automatycznie. Płynna regulacja czasu zgrzewania i chłodzenia umożliwia pracę z folią o różnej grubości.

Urządzenie jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Zgrzewarka nie wymaga nagrzewania. Urządzenie posiada regulowany czas zgrzewu, dzięki czemu można dobrać odpowiednie parametry do różnego rodzaju folii.

W urządzeniu zamontowana jest taśma 8mm dzięki czemu zgrzewarka idealnie nadaje się do pakowania cięższych przedmiotów jak ekogroszek, węgiel itp. 8 milimetrowy zgrzew sprawia że worek jest nie do rozerwania.

Parametry techniczne:

  • Długość zgrzewu: 450mm
  • Szerokość zgrzewu: 8mm
  • Regulowany czas zgrzewania: 0,2s - 3s
  • Zasilanie: 230V 50Hz
  • Moc: 1000W
  • AUTOMATYCZNY DOCISK

Urządzenie nowe objęte 12 miesięczną gwarancją.

Napisz do nas zapytanie o produkt.
Produkty podobne